PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118692}
7,4 31 322
oceny
7,4 10 1 31322
Przygoda na Antarktydzie
powrót do forum filmu Przygoda na Antarktydzie

piękny film

ocenił(a) film na 10

piękna wzruszająca opowieść, a dodatkowo mnie to poruszyło bo sama mam pieska Husky, który jest równie a nawet bardziej kochany niż te pieseczki. Poprostu nięźle sobie popłakałam,polecam wszystkim:)

sylwer21

swiete slowa:) jestem facetem 25letnim i tez mi lezka poplynela, piekny film POLECAM !

ocenił(a) film na 10
Arczi_82

Poza tym naukowcem wszystko mi się w filmie podobało.
Mi również łezka się w oku pokazała :X

ocenił(a) film na 8
Baksonik

film bardzo hmmm familijny. Spodziewałem się hmmm... nudy, ale szczerze bardzo mi się podobał ów film. Szczególnie sceny z psami i to przekazanie "dowództwa" Maxowi. Świetne. Łezka się kręci jak mówicie.

sylwer21

Mnie także bardzo wzruszył ten film, naprawdę piękna historia. Poświęcono dużo czasu na pokazanie psów. Było wiele nawiązań do Śnieżnych Psów... super. Boję się tylko, czy osoby oczarowane psami zaprzęgowymi pokazanymi z najlepszej strony (to chodzenie przy nodze i aportowanie) nie zaczną masowo kupować tych wymagających psiaków...

sylwer21

oj, ja tez sie wzruszylam... wlasciwie to ryczalam na prawie calym filmie. chyba nikt nie ma watpliwosci jakie te psy sa madre i jak czlowiek sie przywiazuje do swojego zwierzecia. wiedzialam ze Jerry nie zostawi swoich psiakow :)

użytkownik usunięty
sylwer21

Ile psów zginęło?
Wydawało mi się, że było ich 8. Na koniec uratowano 6, a był tylko jeden grób.

ocenił(a) film na 10

jeden sie nie uwolnil (chyba Jack) i jego "pochowali". jeden zamarzl gdzies po drodze

użytkownik usunięty
csi

No to już mi się wszystko zgadza. Jeden (podczas zabawy) spadł z góry i się połamał.

ocenił(a) film na 10

Był jeden grób ale dwie obroże zawieszone na krzyżu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones