PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118692}
7,4 31 311
ocen
7,4 10 1 31311
Przygoda na Antarktydzie
powrót do forum filmu Przygoda na Antarktydzie

Przez połowe filmy psy biegają jak w Animal Planet ...Niby piękne lokacje i muzyka tez niczego sobie ale nuddziłem się niestety...Strasznie mnie denerwowała odtwórczyni jednej z głównych ról, taki miała jakiś ten sztuczny uśmiech...Ten z AMERICAN PIE tez tam pasował jak pięść do nosa, miał być zabawny ale mnie nei rozśmieszył niestety...Spodziewałem się czegoś innego....

ocenił(a) film na 10
T_M_K

szanuje twoja decyzje bo ja z kolei uważam że film był fantastyczny, milośc i tęsknota między psem a włascicielem była piekna i ja się wzruszyłem!

ocenił(a) film na 10
T_M_K

moim zdaniem wymiotka na maxa, szkoda ze odebrałes tak ten film,wkoncu przygodowy a nie komedia, wiec tu troche cie nie rozumiem co tu do śmiania miało być,ale looz każdy odbiera inaczej,nie bopje sie powiedzieć że jest to jeden z NAJLEPSZYCH jak nie NAJLEPSZY film tego roku

ocenił(a) film na 10
T_M_K

Też cię trochę nie rozumiem, bo to jest tez dramat a od kiedy na dramatach się nie nudzi takie są już takie filmy, ale ja je bardzo lubię, ale to w końcu twoja ocena i ja jej nie krytykuje.

POZDRAWIAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones