PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118692}
7,4 31 311
ocen
7,4 10 1 31311
Przygoda na Antarktydzie
powrót do forum filmu Przygoda na Antarktydzie

Sorry, ale...

ocenił(a) film na 6

film nie jest żadną rewelacją. Niedość, że jest straaaasznie słodziutki i zbyt "familijny" jak na mój gust, to jeszcze ta jaskrawa personifikacja psów. Psów, które przynoszą sobie wzajemnie pożywienie (mimo, iż same cierpią z głodu), psów, które odmawiają jedzenia z pobudek etyczno - filozoficznych (jak zdychająca Maya), etc.
Ręce opadają.
Dobre dla dzieci, albo...
dla dzieci....

James

W każdym z nas jest odrobine z dziecka...współczuję, że w Tobie nawet tej odrobiny nie ma..

ocenił(a) film na 6
Jelonek

Eee tam nie ma, jakbyś mnie znała pewnie nie oparłabyś się wrażeniu, że masz doczynienia z 22-letnim dzieckiem:P
Studiuje biologie i może dlatego tak trudno było mi to przełknąć...
Pozdrawiam!!

James

A to dziwne bo ja biologię skończyłam i trochę strsza jestem niż Ty a film "przełknęłam" bez problemu:)Pewnie dlatego że sama mam takiego psa i wiem do czego jest zdolny:)

ocenił(a) film na 6
efran

Też mam kochanego pieska (polski owczarek nizinny) i uwierz, że pałam do tych zwierzaków niemal taką samą miłością jak bohater filmu... Nie zmienia to faktu, że film był przesłodzony i nie wmówisz mi, że nawet tresowany pies, pozostawiony w warunkach naturalnych, zdolny jest do takich poświęceń... Mam dla Ciebie wskazówke - na samym początku, jeszcze zanim rozpocznie się film pojawia się duży na cały ekran napis:
Disney... I wszystko chyba jasne...

ocenił(a) film na 5
James

ja sie calkowicie zgadzam nie moglem wysiedziec do konca ten film mialbyc chyba o odwadze i poswieceniu itp a byl w sumie o niczym bleeee 5/10 niepolecam ludziom w wieku powyzej 13lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones