PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118692}
7,4 31 322
oceny
7,4 10 1 31322
Przygoda na Antarktydzie
powrót do forum filmu Przygoda na Antarktydzie

Zasiadłem w Lany Poniedziałek obejrzeć tak znany i ceniony film i się zawiodłem! Jak dla mnie nudny i niedopracowany gniot! Nie wiem czym się ludzie zachwycają! Fakt jest co prawda pare ciekawych scen jak np. walka psów z tygrysem morskim, czy też ratowanie doktora z opresji lecz poza tym to nic ciekawego! 4/10 i dziwnie się tak wysokim ocenom! Ale cóż o gustach się nie dyskutuje!

ocenił(a) film na 8
Adash

myślę, że ktoś kto nie miał psa lub go nie stracił, nie zrozumie.

Redgard

Ja bym tu wjechała na uczucia, a raczej ich brak: ktoś, kto nie ma uczuć i ogólnie dba tylko o swoje potrzeby i o swój tyłek: nie zrozumie.

ocenił(a) film na 9
Adash

adaś,kilka twoich"pierdów"niechcący przeczytałem i zawsze w ryju miałem dziwny abszmak-wyjdż z FW-pisz gdzieś........no nie wiem gdzie...może NIGDZIE./NIE MA STRON SPECJALNYCH DLA GŁUPKÓW-od których roji się w necie.

warmax

a wiesz mi gościu szkoda czasu pisać i szukać twoich komentarzy. Pisze i myśle to co czuje. Film był dla mnie po prostu słabo zrobiony i całkiem niedopracowany. A chcesz mnie obserwować to śmiało ... mam to w ch***!

ocenił(a) film na 9
Adash

4/10 to całkiem nisko oceniasz ja dąłem 9/10 bo m i się super podobał ale mniej niż 7 to nie powinno się dawać ale każdy ma swój wybór

rado111_2

A wiesz jaki ja siadłem napalony na ten film! Walker i Greenwood którego lubie z pamiętnego serialu! I taka wysoka nota! I straciłem po prostu 2 godziny! Film jest zrobiony słabo bez żadnego napięcia, akcja klei się tak jakoś niemrawo i jedynym plusem oprócz tego co napisałem wcześniej ze psy są naprawdę dobrze wyszkolone!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones