PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118692}
7,4 31 322
oceny
7,4 10 1 31322
Przygoda na Antarktydzie
powrót do forum filmu Przygoda na Antarktydzie

Aż przerażający!

ocenił(a) film na 9

Dla mnie aż przerażająco wzruszający. Ledwo powstrzymywałam się od płaczu, aby zapobiec łzom musiałam w niektórych momentach zająć się czymś innym.
Masakra..
Fakt, z powodu pieknych psów ten film stał się tak wzruszający i kuje w uczucia wielu osób.

W połowie filmu wydawał mi sie beznadziejny wątek.
Pozostawienie psów na antarktydzie z nadzieją że się po nie wróci stało się dla mnie tak żałosne bo Ja zostałabym tam z nimi, na żadne skarby nie wróciłabym bez nich i myśle że wtedy psy nie musiały by być 150 dni bez człowieka bo napewno pomoc przybyłaby owiele szybciej.
Dla mnie pies jest ważniejszy czasem niż człowiek jest bardziej bezradny choć potrafi sobie poradzić w warunkach w jakich ludzie nie dali by sobie rady...
Tu psy były nieźle wytresowane i jestem ciekawa czy w rzeczywistosci też są takie inteligentne...
Mimo wszystko szacunek dla tych ludzi i ich psów które nie raz ratują ich z niebiezpieczeństw. To piękne jak człowiek potrafi się związać z psem...

Mimo wszystko piekny film i nie wiem czy byłabym w stanie obejrzeć go 2 raz, chyba nie dałabym rady psychicznie , pewnie bym pękła i wpadła w chisterie.

Czy polecam?
Sama nie wiem... Napewno film godny uwagi ale tylko dla twardych uczuciowo osob:)
Choc wydaje sie ze kazdy przy nim peknie:)

moncik003

Oj nie każdy pęka przy filmach, nawet takich. ;]
Ja podchodzę na przykład do tej produkcji bardzo emocjonalnie bo sama posiadam Alaskan Malamuta, więc moja ocena jest całkowicie wypaczona. ;)
Dodam tylko, że o Malamutach jak i Husky mówi się, że psują statystyki szkołom dla psów, zatem z tą tresurą bym tak nie oceniała jednoznacznie, choć można być pewnym że z tymi psami ktoś musiał pracować. I podziwiam tym bardziej, bo to niesamowicie inteligentne, acz niepokorne psy.

Co do powrotu głównego bohatera.. sama nie wiem. Ja w tym momencie siedząc w ciepłym domku jestem pewna, że zostałabym tam z nimi, ale różni to się w życiu układa; rożne emocje nami targają i czasem robi się coś, z czego na filmach się tylko drwi.. Zresztą opierając się na kręgosłupie z rozsądku jego reakcja była słuszna. Gdyby tam pozostał, prawdopodobnie by nie przeżył, a po psy nie miałby kto wrócić.. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones